Home / Kişisel Mucizeler Yaratma Kursu

Kişisel Mucizeler Yaratma Kursu

Gerçekten mucize diye bir şey var mı? Elbette… Fakat gerçekleşen mucizelerin büyük kısmı kişilerin kendi hayatlarını etkilediği için, diğerleri tarafından fark edilemeyebilir. Tam da tüm ümidinizi yitirdiğinizde hiç beklenmedik bir şekilde ruh eşinizi bulmak sizin için benzersiz bir mucize olabilir. Veya şaşırtıcı “tesadüfler” sonrasında hayalinizdeki işi yapma fırsatının ayağınıza gelmesi. İstediğiniz maddi refaha fazlasıyla kavuşmak, amansız bir hastalığı alt etmek, ancak rüyalarınızda görebileceğiniz bir kişi ile köşe başında çarpılarak tanışmak… Bunların hepsi dünyayı olmasa da, sizin hayatınızı kökten değiştirebilecek birer mucizeden başka bir şey değil.

 

Evren bize arzu ettiğimiz mucizeleri sunmak için bekler. Sistemi doğru bir şekilde kullandığımız zaman arzu ettiklerimizi her zaman yaşantımıza çekmemiz kolay bir hale gelecektir.

 

Evrensel sistemin arzularımızı gerçekleştirme süreci ve işleyişini, bu sistemi doğru şekilde kullanabilmemizi sağlayacak uygulamaları öğrenmek için sizleri aramızda görmek isteriz.

 

Eğitim içeriği:

–          Mucize aslında nedir?

–          Mucizelerin bilimsel temelleri

–          Evrensel sistemler ile gücün kullanılması

–          Doğru niyet geliştirme teknikleri

–          Kendi gücünüzü açığa çıkaracak uygulamalar