Home / Derslerimiz

Derslerimiz

Ruhbilim Dersleri

Bireyleşme sürecinde ilerlemek için Antalya Ruhbilim  Okulu’nda RUHBİLİM DERSLERİ’ne katılın.

İncinmeden ve incitmeden yaşama sanatını öğrenin.

 

“Ruhbilim Dersleri” boyunca farkındalığı gücünüzün ve güveninizin kuyusunu kazan unutulmuş, ihmal edilmiş ve direnilen meselelerin esaretinden kurtarın.

 

Pranik Enerji Şifası

Pranik Enerji Şifası, bedeni iyileştirmek için prana veya ki kullanan kadim bir şifa bilimi ve sanatıdır. Prana, bedeni canlı ve sağlıklı tutan “yaşam enerjisi”dir.

 

Manyetik Hipnoz

Programa katılanlar, Trans durumları, Beden elektrik akış sistemleri, Pleksusler, Aura bilgileri ve çıplak gözle Aura görme, Bedenin manyetik enerjisini kullanma, Beden Manyetik Enerjisi ile hipnoz alma becerilerini kazanır.

Medikal Hipnoz

Hipnoz, çevresel ve de düşüncesel diğer uyaranlardan kısa bir süreliğine uzaklaşarak  telkin alabilme düzeyine erişmektir.

Hipnoz tıbbın her alanında tedavi, tedaviye destek, tedavi öncesi ve sonrasında hastanın hazırlanması ve tedavinin devamlılığının sağlanması aşamalarında her hangi bir yan etki olmaksızın kullanılan bilimsel bir yöntemdir.

Hasta konforu ve tedavi başarı grafiğinizi daha da yükseltme imkanı sunar.

 

Nefes Uygulamaları Eğitimi

Doğru nefes, Yanlış nefes, Nefes kanser ilişkisi, Nefes-Hormon-Duygu-Düşünce bağı, Nefes Teknikleri, Nefes teknikleri ve uygulamaları, Diyafram  kullanımı, Timus bezi, Nefes ile beden aktivasyonları teorik ve uygulamalı aktarılacaktır.

 

Sınav Nefesi (Öğrenci Nefesi)

Doğru Nefes-Yanlış Nefes, İç-Dış motivasyon, Anlamayı kolaylaştıran nefes teknikleri, Odaklanmayı kolaylaştıran nefes teknikleri, Okuduğunu anlamamak durumuna son veren teknikler, Hızlı okumayı oluşturan nefes teknikleri, Ders çalışırken uyku gelmesi, Derse oturamayacak kadar yüksek enerji durumlarında nefes çalışmaları, Matematik için nefes teknikleri, Tarih dersi için nefes teknikleri.

 

Kuantum Bilincinin Bilimsel Temelleri

Olumlu deneyimler yaratmak elimizde mi? Hiç farkında olmadan gelecekteki deneyimlerimizin temellerini bugünden atıyor olabilir miyiz? Düşüncelerin gerçekten bir gücü var mı, varsa nasıl bir güçten bahsediyoruz?

 

Kişisel Mucizeler Yaratma Kursu

Gerçekten mucize diye bir şey var mı? Elbette… Fakat gerçekleşen mucizelerin büyük kısmı kişilerin kendi hayatlarını etkilediği için, diğerleri tarafından fark edilemeyebilir. Tam da tüm ümidinizi yitirdiğinizde hiç beklenmedik bir şekilde ruh eşinizi bulmak sizin için benzersiz bir mucize olabilir. Veya şaşırtıcı “tesadüfler” sonrasında hayalinizdeki işi yapma fırsatının ayağınıza gelmesi. İstediğiniz maddi refaha fazlasıyla kavuşmak, amansız bir hastalığı alt etmek, ancak rüyalarınızda görebileceğiniz bir kişi ile köşe başında çarpılarak tanışmak… Bunların hepsi dünyayı olmasa da, sizin hayatınızı kökten değiştirebilecek birer mucizeden başka bir şey değil.

 

Dört Element Modeli ile Duyguların Dili

Duygularımız aslında bilinçaltımızın bizlerle haberleşme yönteminden başka bir şey değil. Bilinçaltımız duyguların dili ile bizlere yaşamlarımızda gerçekten kim olduğumuzu, ne istediğimizi veya istemediğimizi, bizim için bir şeylerin yolunda gidip gitmediğini anlatmaya çalışıyor.

 

Gündelik Yaşamda Mutlu Olmanın 7 Yolu

Temel olarak hepimiz mutlu olmak istiyoruz. Attığımız her adım, söylediğimiz her söz bu motivasyon ile gerçekleşiyor. Tüm eylemlerimiz, tepkilerimiz ve seçimlerimiz mutluluğa endeksli olmasına rağmen kaçımız gerçekten mutlu olmayı başarabiliyor?

 

Tai Chi

Tai Chi Chuan Nedir?

Tai Chi, müzik eşliğinde yapılan, yavaş, yumuşak ve zarif hareketler bütünüdür. Her yaştan insan için faydalı bir disiplindir. Tai Chi ayrıca bazı sanat okullarında dans ve tiyatro eğitimine destek amaçlı olarak kullanılmaktadır.

 

“Belirli bir süre içinde günde iki kez Tai Chi yapan kişi, bebeğin esnekliğine, demircinin gücüne ve bilgenin ruhuna sahip olur.”

Çin Atasözü